МО "Класних керівників"

Положення про методичне об’єднання класних керівників

Методичне об’єднання класних керівників – це структурний  підрозділ внутрішньоліцейної системи управління виховним процесом, який координує науково-методичну та організаційну роботу класних керівників.

Проблема, над якою працює методичне об'єднання класних керівників ліцею:
Формування особистості, її духовно – ціннісних орієнтацій, культурно – пізнавальних інтересів, естетичного смаку на основі впровадження інтерактивних методів навчання і застосуванні інноваційних технологій.

Мета:  Формування професійного співтовариства вчителів, здатних на засадах інтеграції й застосуванні сучасних виховних технологій забезпечувати новий рівень виховання.
 Кредо:   Якщо хочеш змінити світ на краще, зберегти його чисту красу, незайману святість, починай це робити із себе не завтра, а сьогодні, з цієї хвилини.

Формули успіху:

•  Найкращий засіб допомогти собі самому – це допомагати ще комусь
  •  Дітей не потрібно виховувати, з ними потрібно товаришувати
  • Людина стає тим, хто він є, завдяки справі, яку робить
  • Чим більше віддаю себе дітям, тим більше від них одержую
  • Хто не дивиться вперед – залишається позаду
  • Кожна дитина – таланту перлина
  • Любіть те, що ви робите й робіть те, що ви любите
  • Щоб мати право навчати, треба постійно вчитися самому
  • Штурмуйте кожну проблему з ентузіазмом… наче від цього залежить ваше життя

Документація шкільного методичного об'єднання класних керівників:

*              список членів методичного об'єднання;

*              річний план роботи методичного об'єднання;

*              протоколи засідань методичного об'єднання;

*              аналітичні матеріали за підсумками проведених заходів, тематичного адміністративного контролю (копії довідок, наказів).

Основні завдання методичного об’єднання класних керівників

Підвищення теоретичного, науково-методичного рівня  підготовки класних керівників із питань психології та педагогіки.

Забезпечення реалізації єдиних принципових підходів до виховання і соціалізації учнів.

Озброєння класних керівників сучасними виховними технологіями та знаннями сучасних форм і методів роботи.

Координація планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів груп.

Вивчення, узагальнення та використання передового педагогічного досвіду роботи класних керівників.

Сприяння створення й розвитку системи виховної роботи в групах.

Організовує колективне планування й колективний аналіз діяльності в групах.

Координує виховну діяльність та організовує їхню взаємодію в педагогічному процесі.

Визначає та узгоджує принципи виховання та соціалізації учнів.

Організовує вивчення та застосування класними керівниками сучасних технологій виховання, форм і методів виховної роботи.

Здійснює обговорення соціально-педагогічних програм класних керівників і творчих груп педагогів, матеріалів узагальнення передового педагогічного досвіду класних керівників.

Оцінює роботу членів об’єднання, подає адміністрації ліцею пропозиції щодо заохочення класних керівників.

Функіональні обов’язки керівника методичного об’єднання класних керівників

Керівник методичного об’єднання класних керівників:

1. Відповідає за:

а) планування, підготовку, здійснення та аналіз діяльності МО

б) поповнення кейсу класного керівника;

в) своєчасне впорядкування документації МО та проведених заходів;

2. Разом з адміністрацією навчального закладу контролює:

а) виконання класними керівниками їхніх функціональних обов’язків;

б) підвищення науково-методичного рівня виховної роботи.

3. Організовує:

а) взаємодію класних керівників між собою та з іншими

структурними підрозділами ліцею;

б) відкриті заходи, семінари, конференції, педагогічні читання

тощо.

в) вивчення, узагальнення та використання на практиці передового педагогічного досвіду роботи класних керівників;

г) консультації з питань виховної роботи.

4. Координує планування, організацію та педагогічний аналіз виховних заходів в групах.

5. Сприяє створенню та розвитку системи виховної роботи класних колективів.

6. Керує діяльністю творчих груп класних керівників.

Склад МО класних керівників

1.Хом`якова В. В. – вища категорія; стаж роботи 19 років; класний керівник 203 групи «Кухар»

2. Кривобородова А. М. – вища категорія; стаж роботи 12 років; класний керівник 205 групи «ОКН»

3. Оліхова Л. В. – вища категорія; старший викладач; стаж роботи 26 років; класний керівник 236 групи «Тракторист машиніст с/г виробництва.

4. Скрябіна Н. М. – спеціаліст І категорії; стаж роботи 12 років; класний керівник 227 групи «Маляр; Штукатур»

5. Волкова С. О. – спеціаліст І категорії; стаж роботи 18 років; класний керівник 302 групи «Кухар»

6. Кічігіна А. В. – спеціаліст ІІ категорії; стаж роботи 10 років; класний керівник 304 групи «ОКН»

7. Павленко Т. В.  – спеціаліст І категорії; старший викладач; стаж роботи 18 років; класний керівник 235 групи «Тракторист машиніст с/г виробництва»

8. Руденко М. М. – спеціаліст ІІ категорії; стаж роботи  5  років; класний керівник 326 групи «Маляр» Штукатур».

9. Піхоцька С. В. – спеціаліст І категорії; стаж роботи 9 років; класний керівник 104 групи «Кухар»

10. Павленко О. В. – вища категорія; старший викладач; стаж роботи 21 рік; класний керівник 137 групи «Тракторист машиніст с/г виробництва».

11. Сальнікова Л. Д. – спеціаліст І категорії; стаж роботи 21 рік; класний керівник 128 групи «Маляр; Штукатур»

12. Бондар Р. І. – спеціаліст І категорії; стаж роботи 10 років; класний керівник 106 групи «ОКН»

13. Бур`янська Л. М.  – 10 тарифний розряд; стаж роботи 5 років; майстер в/н 9 групи «Маляр; Штукатур»

14. Латій А. В. – 9 тарифний розряд; стаж роботи 7 років; майстер в/н 6 групи «Тракторист  машиніст с/г виробництва»