Тематика педагогічних рад

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ ПЕДРАД  на 2014- 2015 навчальний рік

ВЕРЕСЕНЬ

1.        Про підсумки роботи педагогічного колективу за 2013 - 2014 навчальний рік та завдання на 2014 - 2015 навчальний рік.
                                                                                         Доповідач: Коверзнєва О.І.
2.    Обговорення та затвердження плану роботи ліцею на рік, тематики засідань педагогічних рад.
                                                                                        Доповідач: Дмитрусенко С.Б.
ЛИСТОПАД
1.Якісна професійна підготовка кваліфікованих робітників – передумова  працевлаштування випускників ліцею..
                                                                                       Доповідач: Дмитрусенко С.Б.
 2.Запобігання та розв’язання конфліктів у взаємодії вчителя з учнем.
                                                                                     Доповідач: Захарова О.Ю. Павленко Т.В., Троян Н.В.

СІЧЕНЬ
1.Про підсумки роботи педагогічного колективу в І семестрі 2014 - 2015 навчального року.
                                                                                            Доповідач: Коверзнєва О.І.
2.  Стан профорієнтаційної роботи в ліцеї та шляхи її вдосконалення.
                                                                                                          Доповідач: Захарова О.Ю.
3.  Про проведення державної підсумкової атестації з загальноосвітніх предметів та державної кваліфікаційної атестації. ЗНО - 2015.
                                                                                            Доповідачі: Павленко Т.В., Дмитрусенко С.Б.
4.Про допуск учнів 303  гр. «Кухар»   до ДПА.
                                                                                             Доповідач: майстри, кл. керівники

БЕРЕЗЕНЬ
1.   Аналіз  стану  підготовки з професії “Маляр. Штукатур.”
                                                                                         Доповідач:  Павленко Т.В.Захаров М.І.
2.   Підтримка творчого потенціалу учнів у навчально-виробничому  та виховному процесі.
                                                                                         Доповідач:  Павленко Т.В., Троян Н.В.
3.   Про допуск учнів  ІІІ курсу до ДПА.
                                                                                         Доповідач: майстри, кл. керівники

ТРАВЕН​Ь
1.  Педагогічна творчість – запорука подолання низької успішності учнів.
                                                                                                       Доповідач: Павленко Т.В.
2.Особливості роботи з родинами учнів з метою залучення батьків до участі в освітньому процесі.
                                                                                               Доповідач:    Захарова О.Ю.
3. Про допуск учнів II і ІІІ курсу до ДПА, випускних груп  до ДКА